Zapisz się

Kliknij aby przejść do formularza zapisu na Bieg

Regulamin

Kliknij aby zapoznać się z Regulaminem Biegu

Opłaty

Kliknij aby zapoznać się z wysokością opłat sstartowych

Trasa

Kliknij aby zapoznać się z Trasą Biegu oraz planem organizacyjnym - biuro zawodów, wc, natryski, parkingi

XI Bieg odbędzie się 17 czerwca 2017r.

Polish English French German Russian Spanish Ukrainian

Zapraszamy wszystkich kibiców do wspólnej zabawy i głosowania na IX Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę jako Wydarzenie Sportowe Roku 2015 w plebiscycie organizowanym przez Miasto Stargard, Powiat Stargardzki, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stargardzie oraz Głos Szczeciński.

Głosowanie trwa od 22 stycznia do 9 lutego, do północy. Na kuponach plebiscytowych głosować można do 2 lutego 2016 r.
Głosować mnożna za pomocą SMS, za pośrednictwem strony internetowej poprzez kliknięcie oraz za pośrednictwem aplikacji internetowej Facebook szczegóły poniżej.GŁOSOWANIE SMS

IX Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę - należy przesłać SMS na numer 72355 w treści wpisując GSWR.1 (koszt 2,46 zł z vat, 1 SMS = 5 głosów, dziennie możesz oddać nieograniczoną liczbę głosów)

GŁOSOWANIE PRZEZ INTERNET I FACEBOOK

IX Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę

Przy głosowaniu z wykorzystaniem Facebooka każdy głos mnożony jest 2 razy i dziennie można oddać 1 głos na każdą kandydaturę. Głosując poprzez stronę gs24.pl dziennie można oddać 5 głosów na każdą kandydaturę natomiast głosy te nie są przemnażane.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA.

Sponsorzy

Patronat medialny

Copyright © 2015 - 2021 Stargardzki Związek Weteranów Lekkiej Atletyki - projekt i wykonanie Andrzej Ościak - All rights reserved.