IX Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę w Stargardzie Szczecińskim - 20.06.2015 r. |
||||||
M-ce | Nazwisko i Imię | Kraj | Drużyna | Miejscowość | Kategoria | Wynik netto |
Klasyfikacja Open | ||||||
1 | KABAT Damian | POL | WMLKS Pomorze Stargard | M20 | 00:30:11 | |
2 | SAVCHUK Ruslan | UKR | Achilles Leszno | M20 | 00:30:27 | |
3 | POTOTSKYI Anton | UKR | Achilles Leszno | M30 | 00:31:12 | |
Klasyfikacja Open Kobiet | ||||||
1 | PTASHUK Katsiaryna | UKR | MINSK | K20 | 00:35:52 | |
2 | LEHONKOWA Natalya | UKR | Achilles Leszno | K30 | 00:36:50 | |
3 | RYBAK Snizhana | UKR | ACHILLES LESZNO | K20 | 00:37:47 | |
Klasyfikacja Mieszkaniec Stargadu | ||||||
1 | KABAT DAMIAN | POL | WMLKS Pomorze Stargard | Stargard Szczeciński | M20 | 00:30:11 |
2 | PIWOWARCZYK WOJCIECH | POL | WMLKS Pomorze Stargard | Stargard Szczeciński | M20 | 00:31:51 |
3 | FLORCZAK SEBASTIAN | POL | SZWLA Stargard | Stargard Szczeciński | M35 | 00:35:44 |
VIII Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę w Stargardzie Szczecińskim - 14.06.2014 r. |
||||||
M-ce | Nazwisko i Imię | Kraj | Drużyna | Miejscowość | Kategoria | Wynik netto |
Klasyfikacja Open | ||||||
1 | OKSENIUK SERGII | UKR | LKB RUSNIK | LUCK | M30 | 00:29:56 |
2 | KABAT DAMIAN | POL | WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M20 | 00:30:07 |
3 | POTOCKIJ ANTON | UKR | ACHILLES LESZNO | DNEPROPETROVS | M30 | 00:30:11 |
Klasyfikacja Open Kobiet | ||||||
1 | LABZIUK VALENTINA | UKR | ACHILLES LESZNO | VINICA | K35 | 00:35:06 |
2 | HEINESEN VALBORG | UKR | BEREZHONY | K30 | 00:35:39 | |
3 | RYBAK SNIZHANA | UKR | ACHILLES LESZNO | SZCZECINEK | K20 | 00:35:43 |
VII Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę w Stargardzie Szczecińskim - 22.06.2013 r. |
||||||
M-ce | Nazwisko i Imię | Kraj | Drużyna | Miejscowość | Kategoria | Wynik netto |
Klasyfikacja Open | ||||||
1 | KABAT DAMIAN | POL | WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M20 | 00:30:40 |
2 | STARZHINSKIY ANDJEY | UKR | WINNITSIA | M20 | 00:30:42 | |
3 | ZAGÓRNY MARCIN | POL | SPORT TEAM RADNICA | RADNICA | M20 | 00:32:37 |
Klasyfikacja Open Kobiet | ||||||
1 | ANDRZEJCZAK MONIKA | POL | PUSZCZYK BUKOWY | SZCZECIN | K20 | 00:37:18 |
2 | HEINESEN VALBORG | POL | SZCZECIN | K20 | 00:37:29 | |
3 | RYCHTER ANTONINA | POL | MKL SZCZECINEK | SZCZECINEK | K20 | 00:37:52 |
VI Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę w Stargardzie Szczecińskim - 23.06.2012 r. |
||||||
M-ce | Nazwisko i Imię | Kraj | Drużyna | Miejscowość | Kategoria | Wynik netto |
Klasyfikacja Open | ||||||
1 | OLEJARZ ARTUR | POL | NETTO GRUPA BIEGOWA 42,195 DĘBNO | ZIELONA GÓRA | M20 | 00:30:09 |
2 | VERETSKYY PAULO | UKR | KKB KALIN | DONIECK | M20 | 00:30:09 |
3 | KROWLAJDIS SERGEY | UKR | ACHILLES-LESZNO | CHERNIGOW | M30 | 00:30:18 |
Klasyfikacja Open Kobiet | ||||||
1 | SERDIUK ALENA | UKR | LESZNO | K30 | 00:34:21 | |
2 | MELTSAEVA OKSANA | UKR | LESZNO | K35 | 00:34:22 | |
3 | SKENIK MARTA | POL | ZAWISZA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K30 | 00:34:29 |
Klasyfikacja miasto Stargard Szczeciński | ||||||
1 | LANCMAN MICHAŁ | POL | LKS POMORZE/SZWLA STARGARD | STARGARD SZCZ. | M20 | 00:32:53 |
2 | KACZYŃSKA PAULINA | POL | LKS POMORZE STARGARD | STARGARD SZCZ. | K20 | 00:35:58 |
3 | SKOWROŃSKI BOGDAN | POL | SZWLA STARGARD | STARGARD SZCZ. | M50 | 00:37:06 |
Klasyfikacja powiat Stargardzki | ||||||
1 | LANCMAN MICHAŁ | POL | LKS POMORZE/SZWLA STARGARD | STARGARD SZCZ. | M20 | 00:32:53 |
2 | RÓZAŃSKI KRZYSZTOF | POL | SZWLA STARGARD | WAPNICA | M40 | 00:35:38 |
3 | KACZYŃSKA PAULINA | POL | LKS POMORZE STARGARD | STARGARD SZCZ. | K20 | 00:35:58 |
V Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę w Stargardzie Szczecińskim - 18.06.2011 r. |
||||||
M-ce | Nazwisko i Imię | Kraj | Drużyna | Miejscowość | Kategoria | Wynik |
Klasyfikacja Open | ||||||
1 | ZAGÓRNY MARCIN | POL | RADNICA SPORT TEAM | RADNICA | M20 | 00:31:48 |
2 | YASHCHUK VITALIY | UKR | KKB KALISZH | ROVNO | M20 | 00:31:53 |
3 | SAJEK MARCIN | POL | MLUKS PŁOTY | PŁOTY | M20 | 00:32:08 |
Klasyfikacja Open Kobiet | ||||||
1 | KRECKLOW BEATE | GER | GREIFSWALD | ROSTOCK | K40 | 00:37:24 |
2 | RYBACKA EDYTA | POL | MKS HERMES GRYFINO | GRYFINO | K20 | 00:37:50 |
3 | PIETRUSZYNSKA DANUTA | POL | MIĘDZYCHÓD | K45 | 00:38:02 | |
Klasyfikacja miasto Stargard Szczeciński | ||||||
1 | LANCMAN MICHAŁ | POL | STARGARD SZCZ. | M20 | 00:36:14 | |
2 | SKOWROŃSKI BOGDAN | POL | SZWLA STARGARD | STARGARD SZCZ. | M50 | 00:38:33 |
3 | STANKIEWICZ PAWEŁ | POL | STARGARD SZCZ. | M20 | 00:40:08 | |
Klasyfikacja powiat Stargardzki | ||||||
1 | LANCMAN MICHAŁ | POL | STARGARD SZCZ. | M20 | 00:36:14 | |
2 | MŁYNARSKI GRZEGORZ | POL | RZEPLINO | M40 | 00:36:17 | |
3 | RÓZAŃSKI KRZYSZTOF | POL | SZWLA STARGARD | WAPNICA | M40 | 00:36:18 |
IV Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę w Stargardzie Szczecińskim - 19.06.2010 r. |
||||||
M-ce | Nazwisko i Imię | Kraj | Drużyna | Miejscowość | Kategoria | Wynik |
Klasyfikacja Open | ||||||
1 | TIMASZOW WŁADIMIR | UKR | ZAREWO | DONECK | M20 | 00:32:05 |
2 | ZAGORNY MARCIN | POL | RADNICA TEAM | RADNICA | M20 | 00:32:18 |
3 | HRYCIUK ŁUKASZ | POL | GB 42,195 DĘBNO | DĘBNO | M20 | 00:32:21 |
Klasyfikacja Open Kobiet | ||||||
1 | OTWOROWSKA MAŁGORZATA | POL | RADLIN | K20 | 00:37:47 | |
2 | PIETRUSZYŃSKA DANUTA | POL | MIĘDZYCHÓD | K40 | 00:38:48 | |
3 | MEDUNYTSIA TETIANA | POL | AZS LESZNO | LESZNO | K20 | 00:40:20 |
Klasyfikacja miasto Stargard Szczeciński | ||||||
1 | DRACZYŃSKI MICHAŁ | POL | KS BIURO PODRÓŻY AS | STARGARD SZCZ. | M16 | 00:39:18 |
2 | SKOWROŃSKI BOGDAN | POL | SZWLA STARGARD | STARGARD SZCZ. | M50 | 00:40:18 |
3 | ORMAN TOMASZ | POL | STARGARD SZCZ. | M16 | 00:40:58 | |
Klasyfikacja powiat Stargardzki | ||||||
1 | RÓŻAŃSKI KRZYSZTOF | POL | SZWLA STARGARD | WAPNICA | M30 | 00:35:09 |
2 | WÓJCIK WIESŁAW | POL | SZWLA STARGARD | CHOCIWEL | M50 | 00:38:24 |
3 | DRACZYŃSKI MICHAŁ | POL | KS BIURO PODRÓŻY AS | STARGARD SZCZ. | M16 | 00:39:18 |
III Ogólnopolski Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę w Stargardzie Szczecińskim - 13.06.2009 r. |
||||||
M-ce | Nazwisko i Imię | Kraj | Drużyna | Miejscowość | Kategoria | Wynik |
Klasyfikacja Open | ||||||
1 | RYABININ NIKOLAI | RUS | AHILES | M20 | 00:32:02 | |
2 | ZBLEWSKI TADEUSZ | POL | TALEX BORZYTUCHOM | M20 | 00:32:11 | |
3 | BARTKIEWICZ KRZYSZTOF | POL | MARATONYPOLSKIE.PL TEAM | M30 | 00:32:20 | |
Klasyfikacja Open Kobiet | ||||||
1 | PADALINSKAYA PADALINSKAYA | BLR | DINAMO MINSK | MINSK | K20 | 00:38:30 |
2 | SERDIUK ALENA | UKR | DINAMO | K20 | 00:38:30 | |
3 | PIETRUSZYŃSKA DANUTA | POL | MIĘDZYCHÓD | K40 | 00:38:51 | |
Klasyfikacja miasto Stargard Szczeciński | ||||||
1 | MAKOWSKI RADOSŁAW | POL | STARGARD SZCZ. | M20 | 00:36:43 | |
2 | WENTA KRZYSZTOF | POL | STARGARD SZCZ. | M30 | 00:36:54 | |
3 | GRABOWICZ TOMASZ | POL | SZWLA STARGARD | STARGARD SZCZ. | M20 | 00:40:44 |
Klasyfikacja powiat Stargardzki | ||||||
1 | MAKOWSKI RADOSŁAW | POL | STARGARD SZCZ. | M20 | 00:36:43 | |
2 | WENTA KRZYSZTOF | POL | STARGARD SZCZ. | M30 | 00:36:54 | |
3 | RÓŻAŃSKI KRZYSZTOF | POL | SZWLA STARGARD | WAPNICA | M30 | 00:37:20 |
II Ogólnopolski Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę w Stargardzie Szczecińskim - 14.06.2008 r. |
||||||
M-ce | Nazwisko i Imię | Kraj | Drużyna | Miejscowość | Kategoria | Wynik |
Klasyfikacja Open | ||||||
1 | TETERUKON IGOR | BLR | GRODNO BIAŁORUŚ | GRODNO | M30 | 00:31:32 |
2 | MURAWSKI ZBIGNIEW | POL | MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | M40 | 00:31:37 |
3 | KULCZYK JERZY | POL | GŁAZ TYCHOWO | TYCHOWO | M40 | 00:33:08 |
Klasyfikacja Open Kobiet | ||||||
1 | PIETRUSZYŃSKA DANUTA | POL | MIĘDZYCHÓD - BIELSKO | MIĘDZYCHÓD | K40 | 00:38:15 |
2 | WOLIŃSKA EMILIA | POL | WOLIN | K30 | 00:43:22 | |
3 | JACHNIK SABINA | POL | MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN | SZCZECIN | K30 | 00:44:17 |
Klasyfikacja miasto Stargard Szczeciński | ||||||
1 | KULAK JAROSŁAW | POL | SZWLA STARGARD | STARGARD SZCZ. | M20 | 00:38:52 |
2 | ADAMCZAK KRZYSZTOF | POL | SZWLA STARGARD | STARGARD SZCZ. | M50 | 00:39:46 |
3 | SKOWROŃSKI BOGDAN | POL | SZWLA STARGARD | STARGARD SZCZ. | M40 | 00:41:46 |
Klasyfikacja powiat Stargardzki | ||||||
1 | RÓŻAŃSKI KRZYSZTOF | POL | SZWLA STARGARD | WAPNICA | M30 | 00:35:50 |
2 | KULAK JAROSŁAW | POL | SZWLA STARGARD | STARGARD SZCZ. | M20 | 00:38:52 |
3 | WÓJCIK WIESŁAW | POL | SZWLA STARGARD | CHOCIWEL | M40 | 00:39:13 |
I Ogólnopolski Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę w Stargardzie Szczecińskim - 23.06.2007 r. |
||||||
M-ce | Nazwisko i Imię | Kraj | Drużyna | Miejscowość | Kategoria | Wynik * |
Klasyfikacja Open | ||||||
1 | ZABIELSKI JÓZEF | POL | STRAŻ MIEJSKA SZCZECIN | SZCZECIN | M30 | 00:27:56 |
2 | KRAJCZYŃSKI PRZEMYSŁAW | POL | AZS-AWF GORZÓW WLKP. | GORZÓW WLKP. | M18 | 00:28:06 |
3 | POKRZYWIŃSKI KRZYSZTOF | POL | UKL 8 "POLICE" | POLICE | M40 | 00:28:29 |
Klasyfikacja Open Kobiet | ||||||
1 | SERŻYSKO AGNIESZKA | POL | AZS-AWF GORZÓW WLKP. | GORZÓW WLK. | K30 | 00:33:37 |
2 | POKRZYWIŃSKA BEATA | POL | UKL 8 "POLICE" | POLICE | K18 | 00:36:43 |
3 | WRZEŚNIAK ANNA | POL | KUNOWO | K18 | 00:37:05 | |
Klasyfikacja miasto Stargard Szczeciński | ||||||
1 | REMBECKI MARCIN | POL | JW1749 STARGARD | STARGARD SZCZ. | M18 | 00:30:08 |
2 | NOWICKI SŁAWOMIR | POL | SZWLA STARGARD | STARGARD SZCZ. | M30 | 00:33:34 |
3 | SKOWROŃSKI BOGDAN | POL | SZWLA STARGARD | STARGARD SZCZ. | M40 | 00:34:22 |
Klasyfikacja powiat Stargardzki | ||||||
1 | REMBECKI MARCIN | POL | JW1749 STARGARD | STARGARD SZCZ. | M18 | 00:30:08 |
2 | WÓJCIK WIESŁAW | POL | DNF CHOCIWEL | CHOCIWEL | M40 | 00:31:07 |
3 | RÓŻAŃSKI KRZYSZTOF | POL | SUCHAŃ | M30 | 00:31:16 |
* - I Bieg odbył się na dystansie 9 km.
valign=
center
1