Zapisz się

Kliknij aby przejść do formularza zapisu na Bieg

Regulamin

Kliknij aby zapoznać się z Regulaminem Biegu

Opłaty

Kliknij aby zapoznać się z wysokością opłat sstartowych

Trasa

Kliknij aby zapoznać się z Trasą Biegu oraz planem organizacyjnym - biuro zawodów, wc, natryski, parkingi

XI Bieg odbędzie się 17 czerwca 2017r.

Polish English French German Russian Spanish Ukrainian

Zapisy instrukcja

 1. Po wypełnieniu i wysłaniu zgłoszenia ze strony http://www.domtel-sport.pl/zgloszenia_masowe/zgloszenie.php?LP_impr=16 należy zalogować się do swojego konta.
  Login i hasło do konta wysyłane jest na podany w zgłoszeniu adres e-mail oraz wyświetlane na ekranie komputera po przesłaniu zgłoszenia. 
  Logowanie do konta odbywa się poprzez stronę http://www.domtel-sport.pl/zgloszenia_masowe/login.php
 2. Po zalogowaniu się do konta można dokonać poprawy danych z wyłączeniem zmiany "Konkurencji" oraz przejść do dokonania płatności poprzez klikniecie linku z informacją o kwocie opłaty i terminie jej obowiązywania obok loga Dotpay (foto poniżej)
 3. W kolejnym kroku do wyboru są dwie możliwości płatności: 
  - "Szybkie transfery" i "Płatności online" - umożliwiające dokonanie natychmiastowej wpłaty i umieszczenia na liście startowej 
  - "Płatności gotówkowe" - umożliwiające dokonanie płatności gotówką np. na poczcie za pośrednictwem tradycyjnego przekazu pocztowego lub banku korzystając z wygenerowanego polecenie przelewu. Do wyboru jest jeszcze możliwość dokonania wpłaty punktach Moje Rachunki lub sklepach Żabka bądź Freshmarket.
 4. Po wybraniu rodzaju płatności - w przypadku szybkich płatności należy kliknąć obrazek z logiem banku, natomiast w przypadku płatności gotówkowych obrazek z wybraną opcją płatności - na dole strony klikamy "Dokonaj płatności"
 5. Wybór loga banku z części "Szybkie płatności" przekieruje od razu na stronę banku celem zalogowania się i dokonania płatności. W przypadku kliknięcia na bank z części  "Płatności online" nastąpi przekierowanie na stronę z instrukcją dokonania wpłaty oraz przejścia na stronę banku  (foto poniżej). 
 6. Wybór opcji "Płatność gotówkowa" - Przekaz/przelew bankowy przeniesie na stronę z danymi do przelewu oraz wygenerowanym drukiem przekazu/przelewu bankowego. Płatności można dokonać wtedy na poczcie, w banku bądź agencji bankowej. Umieszczenie na liście startowej nastąpi po zaksięgowaniu wpłaty. 

 
Wszelkie pytania odnośnie rejestracji online i  płatności proszę kierować pod numer telefonu: 728 580 906

 

Sponsorzy

Patronat medialny

Copyright © 2015 - 2023 Stargardzki Związek Weteranów Lekkiej Atletyki - projekt i wykonanie Andrzej Ościak - All rights reserved.