Zapisz się

Kliknij aby przejść do formularza zapisu na Bieg

Regulamin

Kliknij aby zapoznać się z Regulaminem Biegu

Opłaty

Kliknij aby zapoznać się z wysokością opłat sstartowych

Trasa

Kliknij aby zapoznać się z Trasą Biegu oraz planem organizacyjnym - biuro zawodów, wc, natryski, parkingi

XI Bieg odbędzie się 17 czerwca 2017r.

Polish English French German Russian Spanish Ukrainian

 

 

IX Bieg Uliczny

 

IX Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę
 w Stargardzie Szczecińskim - 20.06.2015 r.
 M-ce  Nazwisko i Imię  Kraj Drużyna  Miejscowość Kategoria Wynik netto
Klasyfikacja Open       
1 KABAT Damian POL WMLKS Pomorze Stargard   M20 00:30:11
2 SAVCHUK Ruslan UKR Achilles Leszno   M20 00:30:27
3 POTOTSKYI Anton UKR Achilles Leszno   M30 00:31:12
Klasyfikacja Open Kobiet       
1 PTASHUK Katsiaryna UKR   MINSK K20 00:35:52
2 LEHONKOWA Natalya  UKR Achilles Leszno   K30 00:36:50
3 RYBAK Snizhana UKR ACHILLES LESZNO   K20 00:37:47
Klasyfikacja Mieszkaniec Stargadu       
1 KABAT DAMIAN POL WMLKS Pomorze Stargard Stargard Szczeciński M20 00:30:11
2 PIWOWARCZYK WOJCIECH POL  WMLKS Pomorze Stargard Stargard Szczeciński M20 00:31:51
3 FLORCZAK SEBASTIAN POL SZWLA Stargard Stargard Szczeciński M35 00:35:44

 

 

VIII Bieg Uliczny

 

VIII Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę
 w Stargardzie Szczecińskim - 14.06.2014 r.
 M-ce  Nazwisko i Imię  Kraj Drużyna  Miejscowość Kategoria Wynik netto
Klasyfikacja Open       
1 OKSENIUK SERGII UKR LKB RUSNIK LUCK M30 00:29:56
2 KABAT DAMIAN POL WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ M20 00:30:07
3 POTOCKIJ ANTON UKR ACHILLES LESZNO DNEPROPETROVS M30 00:30:11
Klasyfikacja Open Kobiet       
1 LABZIUK VALENTINA UKR ACHILLES LESZNO VINICA K35 00:35:06
2 HEINESEN VALBORG UKR   BEREZHONY K30 00:35:39
3 RYBAK SNIZHANA UKR ACHILLES LESZNO SZCZECINEK K20 00:35:43

 

 

VII Bieg Uliczny

 

VII Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę
 w Stargardzie Szczecińskim - 22.06.2013 r.
 M-ce  Nazwisko i Imię  Kraj Drużyna  Miejscowość Kategoria Wynik netto
Klasyfikacja Open       
1 KABAT DAMIAN POL WKS ZAWISZA BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ M20 00:30:40
2 STARZHINSKIY ANDJEY UKR   WINNITSIA M20 00:30:42
3 ZAGÓRNY MARCIN POL SPORT TEAM RADNICA RADNICA M20 00:32:37
Klasyfikacja Open Kobiet       
1 ANDRZEJCZAK MONIKA POL PUSZCZYK BUKOWY   SZCZECIN K20 00:37:18
2 HEINESEN VALBORG POL   SZCZECIN K20 00:37:29
3 RYCHTER ANTONINA POL MKL SZCZECINEK SZCZECINEK K20 00:37:52

 

 

VI Bieg Uliczny

 

VI Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę
 w Stargardzie Szczecińskim - 23.06.2012 r.
 M-ce  Nazwisko i Imię  Kraj Drużyna  Miejscowość Kategoria Wynik netto
Klasyfikacja Open       
1 OLEJARZ ARTUR POL NETTO GRUPA BIEGOWA 42,195 DĘBNO ZIELONA GÓRA M20 00:30:09
2 VERETSKYY PAULO UKR KKB KALIN DONIECK M20 00:30:09
3 KROWLAJDIS SERGEY UKR ACHILLES-LESZNO CHERNIGOW M30 00:30:18
Klasyfikacja Open Kobiet       
1 SERDIUK ALENA UKR   LESZNO K30 00:34:21
2 MELTSAEVA OKSANA UKR   LESZNO K35 00:34:22
3 SKENIK MARTA POL ZAWISZA BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ K30 00:34:29
Klasyfikacja miasto Stargard Szczeciński       
1 LANCMAN MICHAŁ POL LKS POMORZE/SZWLA STARGARD STARGARD SZCZ. M20 00:32:53
2 KACZYŃSKA PAULINA POL LKS POMORZE STARGARD STARGARD SZCZ. K20 00:35:58
3 SKOWROŃSKI BOGDAN POL SZWLA STARGARD STARGARD SZCZ. M50 00:37:06
Klasyfikacja powiat Stargardzki
1 LANCMAN MICHAŁ POL LKS POMORZE/SZWLA STARGARD STARGARD SZCZ. M20 00:32:53
2 RÓZAŃSKI KRZYSZTOF POL  SZWLA STARGARD WAPNICA M40 00:35:38
3 KACZYŃSKA PAULINA POL LKS POMORZE STARGARD STARGARD SZCZ. K20 00:35:58

 

V Bieg Uliczny

 

V Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę
 w Stargardzie Szczecińskim - 18.06.2011 r.
 M-ce  Nazwisko i Imię  Kraj Drużyna  Miejscowość Kategoria Wynik 
Klasyfikacja Open       
1 ZAGÓRNY MARCIN  POL RADNICA SPORT TEAM RADNICA M20 00:31:48
2 YASHCHUK VITALIY  UKR KKB KALISZH  ROVNO M20 00:31:53
3 SAJEK MARCIN POL MLUKS PŁOTY PŁOTY M20 00:32:08
Klasyfikacja Open Kobiet       
1 KRECKLOW BEATE  GER GREIFSWALD ROSTOCK K40 00:37:24
2 RYBACKA EDYTA POL MKS HERMES GRYFINO GRYFINO K20 00:37:50
3 PIETRUSZYNSKA DANUTA POL   MIĘDZYCHÓD K45 00:38:02
Klasyfikacja miasto Stargard Szczeciński       
1 LANCMAN MICHAŁ POL   STARGARD SZCZ. M20 00:36:14
2 SKOWROŃSKI BOGDAN POL SZWLA STARGARD STARGARD SZCZ. M50 00:38:33
3 STANKIEWICZ PAWEŁ POL   STARGARD SZCZ. M20 00:40:08
Klasyfikacja powiat Stargardzki
1 LANCMAN MICHAŁ POL   STARGARD SZCZ. M20 00:36:14
2 MŁYNARSKI GRZEGORZ  POL   RZEPLINO M40 00:36:17
3 RÓZAŃSKI KRZYSZTOF POL SZWLA STARGARD WAPNICA M40 00:36:18

 

IV Bieg Uliczny

 

IV Międzynarodowy Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę
 w Stargardzie Szczecińskim - 19.06.2010 r.
 M-ce  Nazwisko i Imię  Kraj Drużyna  Miejscowość Kategoria Wynik 
Klasyfikacja Open       
1 TIMASZOW WŁADIMIR UKR ZAREWO DONECK M20 00:32:05
2 ZAGORNY MARCIN POL RADNICA TEAM RADNICA M20 00:32:18
3 HRYCIUK ŁUKASZ  POL GB 42,195 DĘBNO DĘBNO M20 00:32:21
Klasyfikacja Open Kobiet       
1 OTWOROWSKA MAŁGORZATA POL   RADLIN K20 00:37:47
2 PIETRUSZYŃSKA DANUTA POL   MIĘDZYCHÓD K40 00:38:48
3 MEDUNYTSIA TETIANA POL AZS LESZNO LESZNO K20 00:40:20
Klasyfikacja miasto Stargard Szczeciński       
1 DRACZYŃSKI MICHAŁ  POL KS BIURO PODRÓŻY AS STARGARD SZCZ. M16 00:39:18 
2 SKOWROŃSKI BOGDAN POL SZWLA STARGARD  STARGARD SZCZ. M50 00:40:18
3 ORMAN TOMASZ POL   STARGARD SZCZ. M16 00:40:58
Klasyfikacja powiat Stargardzki
1 RÓŻAŃSKI KRZYSZTOF POL SZWLA STARGARD WAPNICA M30 00:35:09
2 WÓJCIK WIESŁAW POL SZWLA STARGARD CHOCIWEL M50 00:38:24
3 DRACZYŃSKI MICHAŁ POL KS BIURO PODRÓŻY AS STARGARD SZCZ. M16 00:39:18

 

III Bieg Uliczny

 

III Ogólnopolski Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę
 w Stargardzie Szczecińskim - 13.06.2009 r.
 M-ce  Nazwisko i Imię  Kraj Drużyna  Miejscowość Kategoria Wynik 
Klasyfikacja Open       
1 RYABININ NIKOLAI RUS AHILES   M20 00:32:02
2 ZBLEWSKI TADEUSZ POL TALEX BORZYTUCHOM   M20  00:32:11
3 BARTKIEWICZ KRZYSZTOF  POL MARATONYPOLSKIE.PL TEAM   M30 00:32:20
Klasyfikacja Open Kobiet       
1 PADALINSKAYA PADALINSKAYA BLR  DINAMO MINSK MINSK  K20 00:38:30
2 SERDIUK ALENA UKR DINAMO   K20 00:38:30
3 PIETRUSZYŃSKA DANUTA POL    MIĘDZYCHÓD K40 00:38:51
Klasyfikacja miasto Stargard Szczeciński       
1 MAKOWSKI RADOSŁAW POL   STARGARD SZCZ. M20 00:36:43
2 WENTA KRZYSZTOF POL   STARGARD SZCZ. M30 00:36:54
3 GRABOWICZ TOMASZ POL SZWLA STARGARD STARGARD SZCZ.  M20 00:40:44
Klasyfikacja powiat Stargardzki
1 MAKOWSKI RADOSŁAW POL   STARGARD SZCZ. M20 00:36:43
2 WENTA KRZYSZTOF POL   STARGARD SZCZ.  M30 00:36:54
3 RÓŻAŃSKI KRZYSZTOF POL SZWLA STARGARD WAPNICA M30 00:37:20

 

II Bieg Uliczny

 

II Ogólnopolski Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę
 w Stargardzie Szczecińskim - 14.06.2008 r.
 M-ce  Nazwisko i Imię  Kraj Drużyna  Miejscowość Kategoria Wynik 
Klasyfikacja Open
1 TETERUKON IGOR BLR GRODNO BIAŁORUŚ GRODNO M30 00:31:32
2 MURAWSKI ZBIGNIEW POL MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN SZCZECIN M40 00:31:37
3 KULCZYK JERZY POL GŁAZ TYCHOWO   TYCHOWO M40 00:33:08
Klasyfikacja Open Kobiet
1 PIETRUSZYŃSKA DANUTA POL MIĘDZYCHÓD - BIELSKO MIĘDZYCHÓD K40 00:38:15
2 WOLIŃSKA EMILIA POL   WOLIN K30 00:43:22
3 JACHNIK SABINA POL MARATOŃCZYK TEAM SZCZECIN SZCZECIN K30 00:44:17
Klasyfikacja miasto Stargard Szczeciński
1 KULAK JAROSŁAW POL SZWLA STARGARD STARGARD SZCZ. M20 00:38:52
2 ADAMCZAK KRZYSZTOF  POL SZWLA STARGARD STARGARD SZCZ. M50 00:39:46
3 SKOWROŃSKI BOGDAN POL SZWLA STARGARD STARGARD SZCZ. M40 00:41:46 
Klasyfikacja powiat Stargardzki
1 RÓŻAŃSKI KRZYSZTOF POL SZWLA STARGARD WAPNICA M30 00:35:50
2 KULAK JAROSŁAW POL SZWLA STARGARD STARGARD SZCZ. M20 00:38:52
3 WÓJCIK WIESŁAW POL SZWLA STARGARD CHOCIWEL M40 00:39:13

 

I Bieg Uliczny

 

I Ogólnopolski Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę
 w Stargardzie Szczecińskim - 23.06.2007 r.
 M-ce  Nazwisko i Imię  Kraj Drużyna  Miejscowość Kategoria Wynik *
Klasyfikacja Open
1 ZABIELSKI JÓZEF POL STRAŻ MIEJSKA SZCZECIN SZCZECIN M30 00:27:56
2 KRAJCZYŃSKI PRZEMYSŁAW POL AZS-AWF GORZÓW WLKP. GORZÓW WLKP. M18 00:28:06
3 POKRZYWIŃSKI KRZYSZTOF  POL UKL 8 "POLICE" POLICE M40 00:28:29
Klasyfikacja Open Kobiet        
1 SERŻYSKO AGNIESZKA  POL AZS-AWF GORZÓW WLKP. GORZÓW WLK. K30 00:33:37
2 POKRZYWIŃSKA BEATA POL UKL 8 "POLICE" POLICE K18  00:36:43
3 WRZEŚNIAK ANNA POL   KUNOWO K18 00:37:05
Klasyfikacja miasto Stargard Szczeciński
1 REMBECKI MARCIN POL JW1749 STARGARD STARGARD SZCZ. M18 00:30:08
2 NOWICKI SŁAWOMIR POL SZWLA STARGARD STARGARD SZCZ. M30 00:33:34
3 SKOWROŃSKI BOGDAN POL SZWLA STARGARD STARGARD SZCZ. M40 00:34:22
Klasyfikacja powiat Stargardzki
1 REMBECKI MARCIN POL JW1749 STARGARD STARGARD SZCZ. M18 00:30:08
2 WÓJCIK WIESŁAW POL DNF CHOCIWEL CHOCIWEL M40 00:31:07
3 RÓŻAŃSKI KRZYSZTOF POL   SUCHAŃ M30 00:31:16

* - I Bieg odbył się na dystansie 9 km.

valign=

center

1

Sponsorzy

Patronat medialny

Copyright © 2015 - 2021 Stargardzki Związek Weteranów Lekkiej Atletyki - projekt i wykonanie Andrzej Ościak - All rights reserved.